Podziękowanie Komendanta Policji

W dniu 14 grudnia br. do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu Lubelskim przybył Komendant Powiatowy Policji w Opolu Lubelskim.

insp. Krzysztof OSZUST Komendant Powiatowy Policji w Opolu Lubelskim, w obecności bryg. Piotra OŁÓWKA Komendanta Powiatowego PSP w Opolu Lubelskim, złożył w postaci pamiątkowego ryngrafu podziękowanie na ręce mł. asp. Stanisławowa KAMELI Powiatowego Koordynatora Ratownictwa Medycznego, za przeprowadzenie cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim.

mł. asp. Stanisław KAMELA we wrześniu br., w Komisariacie Policji w Poniatowej oraz w Komendzie Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim przeprowadził szkolenia, których tematami były zasady zachowania się i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w czasie nagłego zagrożenia życia lub zdrowia podczas pełnienia służby a także w życiu prywatnym, oraz zagadnienia z zakresu profilaktyki przeciwpożarowej i postępowania na wypadek powstania pożaru. W trakcie szkolenia poruszono też ważną kwestię nt. konieczności stosowania w domach czujek wykrywających tlenek węgla.

zdjęcia: asp. sztab. Edyta ŻUR oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim