Zmiana na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Opolu Lubelskim

 

W dniu 27 lipca 2018 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu Lubelskim odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zdania obowiązków Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Opolu Lubelskim przez st. bryg. mgr inż. Mariusza Nowaka i powołania na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Opolu Lubelskim bryg. mgr inż. Zbigniewa Zielonkę.

W zbiórce uczestniczyli: Lubelski Komendant Wojewódzki PSP w Lublinie st. bryg. Grzegorz Alinowski, Starosta Opolski, Burmistrz Opola Lubelskiego, przedstawiciele emerytów pożarnictwa, strażacy i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej PSP w Opolu Lubelskim.
Uroczystość rozpoczęła się złożeniem meldunku Lubelskiemu Komendantowi Wojewódzkiemu PSP w Lublinie. Po przywitaniu wszystkich przybyłych osób, odczytano decyzję o odwołaniu Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Opolu Lubelskim st. bryg. mgr inż. Mariusza Nowaka i powołania na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Opolu Lubelskim bryg. mgr inż. Zbigniewa Zielonkę. Po złożeniu meldunków głos zabrali przybyli goście, którzy podziękowali odchodzącemu ze służby st. bryg. Mariuszowi Nowakowi za współpracę oraz długoletnią służbę.